poniedziałek, 6 stycznia 2014

~ mysterious

Sesjom zdjęciowym poświęcam dużo wolnego czasu ale dzisiaj pobiłem chyba swój rekord. Zdjęcia miały być we mgle, a mgła jest oczywiście tylko rano, bardzo wcześnie rano... Wstanie przed 7 w wolny dzień to na prawdę wyczyn dla mnie. Sesja była właściwie wyścigiem z czasem, byłe by tylko zdążyć zanim mgła opadnie. Co prawda nie wyszło konkretnie jak oczekiwałem ale delikatne światło wschodzącego Słońca dużo pomogło. Cała kompozycja jest delikatna, subtelna, kadry są w większości na portret ze względu że po takim terenie jakim są pola i to w zimę nadają się tylko wygodne buty...

Początkowo modelka - Marta Kaczmarek miał być ubrana w tzw. "balowa suknie" ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na prostą białą sukienkę, dodatkowo materiał na wzór ogromnego szalu. Maska wenecka i kryształowy naszyjnik miały poprawić wrażenie "dostojności". 

Pomimo kilku przeciwności jak niska temperatura ostatecznie udało się wykonać zdjęcia oddające całą konwencje sesji.

Zapraszam do oglądania :) 
~ xoxo

2 komentarze:

  1. Przepiękne zdjęcia! Teżtrochę fotografuję, ale daleko mi do takiego etapu, na jakim Ty jesteś. Mogę wiedzieć, jaki masz sprzęt? Pozdrawiam serdecznie, www.zapas-optymizmu.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo :) Fotografuje amatorską lustrzanką canon 1100d z obiektywem 50mm :)

    OdpowiedzUsuń